+420 603 700 001 info@ofertis.cz

pomáháme firmám růst Webové stránky

Základní informace k webovým stránkám

Prezentace vašeho podnikání, služeb a produktů na internetu se v základních principech neliší od toho, co potřebujete udělat pro vybudování úspěšného podnikání například na náměstí vašeho města. V první řadě je třeba pronajmout prostory a ty uspořádat tak, aby vyhovovaly vašemu podnikání a také vašim zákazníkům. Webové stránky jsou tedy vaším obchodem na internetu. Proto je zapotřebí, aby byly přizpůsobeny vašemu podnikatelskému záměru, aby byly pro vaše zákazníky přehledné, aby se na nich cítili přijemně a v neposlední řadě, aby nakonec zákazníci trefili ke kase - tedy aby udělali, co po nich chcete - zavolali Vám, zakoupili produkt nebo si objednali vaši službu. K tomuto účelu jsme vytvořili několik šablon internetových stránek. Jsou variabilní a je tedy možné upravit je přesně podle vašich potřeb.

Vytvoříme vám moderní, dobře vypadající internetové stránky, které:

se budou dobře zobrazovat na PC, tabletu i mobilním telefonu
budou pro zákazníky přehledné a příjemné
pro vás budeme spravovat, abyste se mohl soustředit na své podnikání
Kontaktujte nás

Zajímavosti

Proč je důležité mít responzivní stránky?
Responzivní stránky jsou takové, které se přizpůsobí velikosti monitoru/displeje zákazníka. Podle průzkumů společnosti Seznam z roku 2017 přistupuje k internetu 80 % návštěvníků služeb Seznam.cz z mobilního telefonu. Celých 74 % ho využívá i při nákupu. Trend jasně prokazuje, že zákazníci využívají chytrých telefonů stále více. Proto i vaše internetové stránky musí nabízet maximální komfort zákazníkům jak při návštěvě z PC, tak tabletu nebo mobilního telefonu.

Vytvořením stránek to nekončí
Vytvoření internetových stránek je prvním krokem, který je potřebný k úspěšnému rozvoji ponikání na internetu. Dále je třeba zajistit, aby se o vás zákazníci dozvěděli. Toho lze nejjednodušeji dosáhnout dvěma způsoby:

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je první z nich. O co se jedná? Představte si, že potřebujete najít zedníka z Kladna. Otevřete si vyhledávač (Google nebo Seznam) a nejspíše zadáte klíčová slova "zedník Kladno". Vyhledávač vám následně nabídne nejrelevantnější výsledky a vy si vyberete, komu zavoláte. SEO zajišťuje právě to, aby se vaše internetové stránky, bez nutnosti investovat do reklamy, zobrazovaly ve vyhledávačích na dané klíčové slovo co nejvýše. Ideální je pro vás stav, kdy se na potřebné klíčové slovo zobrazíte na první straně vyhledávače. Máte zájem o optimalizaci vašich stránek? Kontaktujte nás.

Základní internetová reklama je druhou možností jak dát o svých službách vědět potenciálním zákazníkům. Za nejefektivnější formu reklamy v poměru cena výkon je považována takzvaná PPC (platba za klik) reklama. Zjednodušeně řečeno se jedná o formu reklamy, kdy poskytovateli této služby platíte až ve chvíli, kdy uživatel na internetu klikne na váš inzerát a dostane se tak na vaše stránky. Převedeno do běžného reálného života - představte si, že místo uveřejnění inzerátu v novinách (nevíte, kolik lidí si inzerát přečte), byste platili jen za čtenáře, kteří si váš inzerát přečtou a dostaví se k vám na prodejnu. Jsou 4 hlavní systémy, které se takové reklamě věnují. Sklik od Seznamu, Google Adwords od Googlu a dále porovnávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz. První dva systémy je možno použít jak pro prezentaci služeb, tak pro prezentaci e-shopů, druhé dva jsou primárně určeny pro e-shopy. Reklamu lze navíc různě cílit - například podle regionu. Tedy aby zedník z Kladna oslovoval pouze Kladensko a nikoli obyvatele Ostravy. Máte zájem o nastavení a správu internetové reklamy? Kontaktujte nás.

Dokončené projekty Naše reference

MUDr. Jana Krausová

MUDr. Jana Krausová

Praktická lékařka pro děti a dorost

Zlatý Artur

Zlatý Artur

Chov ovcí plemene Suffolk

Účetní kancelář Ejemová

Účetní kancelář Ejemová

Daňové a účetní poradenství

CORINT - K.F. s.r.o.

CORINT - K.F. s.r.o.

Zpracovatel kompaktních materiálů

Stavební a zemní práce Sczeponiak

Roman Sczeponiak

Stavební a zemní práce

Studio Giaccomo

Studio Giaccomo

Kadeřnické a kosmetické služby

Kominictví Roman Picka

Kominictví Roman Picka

Kvalitní kominické služby

J&D Capital Corporation spol. s r.o.

J&D Capital Corporation

Služby nebankovního sektoru

Nakladače STRIEGEL

Nakladače STRIEGEL

Univerzální kolové nakladače

Vzorové stránky Vyberte si tu pravou

Zkušenosti Naši zákazníci

nechte nám zprávu Kontaktujte nás